Menu

Gruaja në moshë gjuen fishekzjarre, askush se ka prit reagimin e saj! (Video)

Sharing is caring!

Edhe pse ka dy ditë që ka kaluar festimi i ndërrimit të moteve, videot në rrjetet sociale nuk kanë të ndalur.
Ora 24:00 e 31 dhjetorit karakterizohet me fishekzjarre dhe me mjete tjera piroteknike.

Madje festimet me mjete piroteknike zakonisht bëhen nga të rinjët. Por, edhe te moshuarit ndonjëherë e shfrytëzojnë këtë “kënaqësi”, duke mos e ditur se si do të reagojnë, shkruan Gazeta Express.

E një reagim fantastik e ka bërë edhe një grua në moshë.

Shihni videon se si reagon gruaja e moshuar, pasi që raketa merrë flakë

Gruaja në moshë gjuen fishekzjarre, askush se ka prit reagimin e saj! (Video)

Sharing is caring!