Menu

Meta: Më shumë begati e harmoni në familjet shqiptare

Sharing is caring!

Një urim i përzemërt për festat ka ardhur sot për shqiptarët nga Presidenti Ilir Meta.

Kreu i Shtetit ka shpërndarë në llogarinë e tij në Facebook një foto me bashkëshorten e tij, njëkohësisht kryetaren e LSI-së, Monika Kryemadhi dhe 3 fëmijët.

“Në këtë ditë të parë të 2018 uroj më shumë paqe, harmoni, dashuri e begati për çdo familje dhe për vendin tonë”, shprehet Meta.

Sharing is caring!