Menu

Nuk e prisnit, Nora tregon se cila pjesë e trupit nuk i pëlqen

Sharing is caring!

Ajo është padyshim njëra ndër këngëtaret më seksi të estradës.
Lirisht mund të themi se për linjat që ka, shumë këngëtare ia kanë lakminë, transmeton Gazeta Express.

Bëhet fjalë për këngëtaren Nora Istrefi e cila vazhdimisht kujdeset që linjat e saj t’i mbajë në formë.

Por, Nora së fundmi ka habitur me një deklaratë të saj. Ajo e ftuar në emisionin argëtues “Shiko Kush Luan”, ka treguar se një pjesë e trupit të saj nuk i pëlqen.

Nora në përballje me miken dhe trajneren e saj personale Geta Beqa i është përgjigjur pyetjes se cila pjesë e trupit nuk i pëlqen.

Këngëtarja seksi e pranoi se këmbët janë pjesa e trupit që nuk i pëlqejnë asaj.

Nuk e prisnit, Nora tregon se cila pjesë e trupit nuk i pëlqen

Sharing is caring!