Menu

Author: videoshqip

videoshqip

Meta: Më shumë begati e harmoni në familjet shqiptare

Një urim i përzemërt për festat ka ardhur sot për shqiptarët nga Presidenti Ilir Meta. Kreu i Shtetit ka shpërndarë në llogarinë e tij në Facebook një foto me bashkëshorten e tij, njëkohësisht kryetaren e LSI-së, Monika Kryemadhi dhe 3 fëmijët. “Në këtë ditë të parë të 2018 uroj më shumë paqe, harmoni, dashuri e […]

videoshqip

Meda dhe Labi më të paguarit për festaMeda dhe Labi më të paguarit për festa(Video)

Njerëzit në festa harxhojnë. Por, disa prej tyre edhe fitojnë, shkruan arbresh.info. Si përshembull këngëtarët të cilët argëtojnë fansat e tyre. n’ZOOM ka hulumtuar dhe ju sjell me shifra konkrete se sa paguhet secili artist. Detajet i kuptoni në linkun më poshtë.

videoshqip

Çiljeta Xhilaga flet për marrëdhënien aktuale me Sali Berishën

Vite më parë, Çiljeta Xhilaga u bë pjesë e Partisë Demokratike duke u bërë një ndër emrat më të përfolur të partisë asokohe. Mirëpo, duket se marrëdhëniet e Çiljetës me kreun e atëhershëm të partisë, Sali Berisha, nuk janë të njëjtat. Ajo ka qenë e ftuar në puntatën e fundvitit të emisionit “Boom” në “Ora […]

videoshqip

Zbulohet logoja e 10-vjetorit të Pavarësisë

Zbulohet logoja e 10-vjetorit të Pavarësisë

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, sot në ditën e parë të këtij viti shpalosi logon zyrtare të dhjetëvjetorit të shtetësisë. Ka thënë se Kosova po bën 10 vjet përpjekje për të zënë vendin në mesin e shteteve të lira të botës. Ky është postimi i plotë i Presidentit: Ditën e parë të këtij viti të […]