Video shqip Albania Videos videoshqip – Video Shqip Albania Videos
Menu

Category: videoshqip

video shqip albania videos

videoshqip

Nuk e prisnit, Nora tregon se cila pjesë e trupit nuk i pëlqen

Ajo është padyshim njëra ndër këngëtaret më seksi të estradës. Lirisht mund të themi se për linjat që ka, shumë këngëtare ia kanë lakminë, transmeton Gazeta Express. Bëhet fjalë për këngëtaren Nora Istrefi e cila vazhdimisht kujdeset që linjat e saj t’i mbajë në formë. Por, Nora së fundmi ka habitur me një deklaratë të […]

videoshqip

Rea dhe Linda Rama zbulojnë atmosferën festive në familjen kryeministrore

Kryeministri Edi Rama, ka ndarë me miqtë e rrjeteve sociale një foto familjare të ndërimit të viteve. Familja e kryeministrit festoi këtë filim viti në Tiranë. Në foton e publikuar prej tij tregonte gjithë familjen duke iu gëzuar spektaklit të dritave në qiellin e Tiranës, në hyrje të vitit të ri. Më tepër nga atmosfera […]

videoshqip

Emina Cunmulaj e mahnitshme, bën atë që asnjë vajzë nuk do guxonte për Vitin e Ri

Thjeshtësi është të tregosh defektet edhe kur të tjerët nuk do i shihnin kurrë. Të themi të vërtetën, asnjë nga ne nuk ka kapur defektin e veshjes së Eminës nga fotoja e postuar prej saj. Modelja kishte zgjedhur një fustan të bardhë, me rripa, i përshtatur me klimën e Bahamas, për mbrëmjen festive të 31 […]

videoshqip

Bleona Qereti gjen më në fund një miliarder, Angela Martini i zbulon planet

Bleona Qereti gjeti më në fund miliarderin që t’i mbyllë shpenzimet. “Unë jam e shtrenjtë, dua një burrë miliarder”.-ka shkruar ajo në postimin e saj ku pozoi së fundmi në krahët e miliarderit italian Remo Ruffini. Ai është biznesmen dhe njëherësh, aksioner i markës prestigjioze “Moncler”. Nuk e dimë akoma nëse Bleona është në lidhje […]

videoshqip

Me këtë pamje Mimoza do ta çmendë Seldin

Viti 2017 padyshim se ishte më i miri për shumë artistë të famshëm të estradës. Kjo për faktin pasi që shumë prej tyre kurorëzuan dashurinë e tyre me fejesë e disa edhe me martesë, transmeton Gazeta Express. Një nga ta janë edhe çifti më simpatik i estradës, këngëtarja Mimoza Shkodra e Seldi Qalliu. Para disa […]

videoshqip

Bashkëshortja e Erion Veliajt ndjek vetëm këto 3 persona në Instagram

Gjithnjë e kemi parë të rezervuar sa i përket rrjeteve sociale, madje për një kohë të gjatë bashkëshortja e kryetarit të Bashkisë së Tiranës, Ajola Xoxa nuk ka ndjekur askënd në Instagram. Por nëse do të shihnim sot profilin e saj, Ajola ka vendosur të ndjekë vetëm 3 persona. Përveç bashkëshortit të saj, ajo ndjek […]

videoshqip

Studenti që e ka synim t’i lexojë 5000 libra – vjet lexoi 100

Një student nga Vitia ka pasion leximin. Mirlind Behluli arriti që gjatë 2017 t’i lexoi 100 libra, derisa edhe 2018 e nisi me një të tillë në dorë. Synim ka që numrin e veprave të lexuara ta qoj në pesë mijë. Një student nga Vitia ka pasion leximin. Mirlind Behluli arriti që gjatë 2017 t’i […]

videoshqip

Shuani kureshtjen! Si janë femrat në shtrat sipas shenjës së horoskopit

Në këtë artikull mund të zbuloni më mirë nga ana seksuale veten tuaj apo për ju meshkuj nëse doni të mësoni disa të fshehta nga dëshirat seksuale të patneres tuaj. DASHI (21 Mars – 20 Prill) Femrat e shenjës së dashit janë shumë pasionante dhe dinë si ta bejnë partnerin për vete në shtrat. Ato […]

videoshqip

Gruaja në moshë gjuen fishekzjarre, askush se ka prit reagimin e saj! (Video)

Edhe pse ka dy ditë që ka kaluar festimi i ndërrimit të moteve, videot në rrjetet sociale nuk kanë të ndalur. Ora 24:00 e 31 dhjetorit karakterizohet me fishekzjarre dhe me mjete tjera piroteknike. Madje festimet me mjete piroteknike zakonisht bëhen nga të rinjët. Por, edhe te moshuarit ndonjëherë e shfrytëzojnë këtë “kënaqësi”, duke mos […]

videoshqip

Kafkë e shtrembëruar dhe dhëmbë të zinj, trendet e frikshme të modës

Bukuria ka shumë kuptime. Prova më e mirë është në traditat dikur të njohura të popujve të ndryshëm anembanë botës. Mësoni rreth trendeve më interesante, misterioze dhe madje edhe të frikshme të modës përgjatë viteve.