Afrona e ‘harron’ Bleron, ja me çka po merret tani ajo!

Afrona Dika po vazhdon të jetë një emër tejet e përfolur në publikun e medieve rozë.

Bashkëshortja e Bleros është shumë e përfolur sidomos për paraqitejt e saj gjithmonë në top-formë dhe plot stil, shkruan ORAinfo.

Afrona posedon shumë ndjekës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive me postime.

Ajo se fundmi e ka ‘harruar’ burrin e saj, Bleron pasi ka kohë që nuk ka postuar foto me të.

Afrona kohëve të fundit i është përkushtuar vetëm vetës, duke publikuar çdo ditë foto nga përditshmëria e saj, e duke mos hezituar që të shfaqet edhe provokuese. /ORAinfo/