Agnesa ekspozon linjat me këtë fustan të ngushtë, kaq tërheqëse po duket

Agnesa Vuthaj është modelja shumë e njohur kosovare.

Ajo u bë që nga fillimi një prej më të pëlqyerave në publik, përcjell ORAinfo.

Janë paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë elegante ato që marrin përherë vëmendjen.

Meqë është shumë aktive me postime në rrjete sociale, së fundi Agnes aka postuar një foto ku shihet e veshur në një fustan të ngushtë.

E me këtë fustan, Agnesa duket më tërheqëse se kurrë./ORAinfo/