Agnesa vishet në fustan elegant, por do t’ju çudisë me veprimin

Agnesa Vuthaj është modelja shumë e njohur kosovare.

Ajo u bë që nga fillimi një prej më të pëlqyerave në publik, përcjell ORAinfo.

Janë paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë elegante ato që marrin përherë vëmendjen.

Meqë është shumë aktive me postime në rrjete sociale, së fundi Agnesa aka postuar një foto ku shihet e veshur në një fustan elegant.

E në imazhet e publikuara Agnesa mundohet ta zbulojë edhe më shumë këmbën, e ky veprim i saj i habiti ndjekësit./ORAinfo/