Argjentina lajmërohet nga pushimet, po duket e ‘zjarrtë’ me këtë pamje

Argjentina Ramosaj është këngëtarja shumë e dashur dhe e pëlqyer për publikun.

Ajo përveç me zërin e saj, njihet me stilin e saj dhe paraqitjet e saj përherë elegante, shkruan ORAinfo.

Argjentina ndonëse nuk është shumë e përkushtuar në muzikë, është tejet aktive në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo është lajmëruar nga pushimet dhe po duket shumë bukur./ORAinfo/