Kaq kohë mund të mbijetojë COVID-19 tek mishi dhe peshku i ngrirë

Studimi i ri: Kaq kohë mund të mbijetojë COVID-19 tek mishi dhe peshku i ngrirë. Shkencëtarët…

Naimi shfaqet i papërmbajtshëm gjatë pushimit, i hedhet në përqafim Mihrijës

Mihrije Braha është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë. Ajo dhe Naimi vazhdojnë të…

Paralajmërimi i ish amabasadorit të SHBA-ve në Serbi: Mund të ketë shkëmbimin territoresh,

Ish-amabasadori i SHBA-së në Serbi: Mund të ketë shkëmbimin territoresh, Vuçiqi s’duhet ta humbasë rastin. Ish-ambasadori…

Luana shfaqet joshëse nga pushimet, ekspozon trupin e saj ‘si peshk’

Luana Vjollca u shfaq tejet provokuese në videon e fundit. Moderatorja e njohur shqiptare, Luana Vjollca,…

Tolaj: Maskat në ambient të hapur – të panevojshme

Infektologu Tolaj: Maskat në ambient të hapur – të panevojshme. Infektologu Ilir Tolaj, po thotë se…

Ermali sot e ka ditëlindjen, befason me moshën e tij

Ermal Fejzullahu sot feston ditëlindjen e 32-të. Djali i Sabriut mbetet ende njëri nga këngëtarët më…

Temperatura përvëluese në javën e fundit të gushtit

Java e fundit e gushtit me temperatura përvëluese. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, ka njoftuar se java…

Në këtë vend luksoz po i kalon pushimet Pajtesa me burrin dhe djalin

Fiona Gllavica është njëra ndër aktoret e njohura dhe të dashura nga publiku shqiptar. Me rolin…

Presidenti Thaçi promovon vreshtat e Rahovecit, Gjuriqi i thotë se vera atje është produkt serb

Thaçi promovon vreshtat e Rahovecit, Gjuriqi i thotë se vera atje është produkt serb. Presidenti i…

Kryetemë e takimit të 4 shtatorit është ekonomia, s’diskutohet për njohje reciproke Kosovë-Serbi

Ekonomia, kryetemë e takimit të 4 shtatorit, s’diskutohet për njohje reciproke Kosovë-Serbi. Njohja reciproke të cilën…