Pse zgjodhi Man Utd para Man Cityt, Van Persie tregon arsyen

Van Persie ka treguar se pse zgjodhi Man Utd para Man Cityt. Ish sulmuesi i Arsenal,…

Lewandowski me deklaratë të papritur për Sanen

Lewandowski ka bërë një deklaratë të papritur për Sanen. Robert Lewandowski ka vlerësuar raportet që e…

Klubi anglez me ofertë ‘marramendëse’ për Muriqin

Klubi anglez ka bërë një ofertë ‘marramendëse’ për Muriqin. Klubi anglez West Brom ka shfaqur interesim…

Ishte yll në Serie A, tani vuan nga uria në Argjentinë

Ishte futbollist i njohur në Serie A, tani vuan nga uria në Argjentinë. Në 20 prill…

Dele Alli plaçkitet dhe grushtohet në shtëpinë e vet

Lojtari Dele Alli është plaçkitur dhe grushtuar në shtëpinë e vet. Dele Alli është mbajtur nën…

Ky shtet paralajmëron se koronavirusi rikthehet këtë muaj

Në këtë muaj do të rikthehet koronavirusi, paralajmëron Koreja e Jugutn. Një valë e dytë e…

Ky shtet sot rihap shkollat fillore, dyqanet dhe restorantet

Zvicra sot rihap shkollat fillore, dyqanet dhe restorantet. Autoritetet zvicerane i kanë ndërmarrë një varg masash…