I dashuri i Gentës poston foto intime me këngëtaren

Genta Ismaili është ndër këngëtaret më të dashura për publikun. Përveç muzikës, Genta është shumë e…

‘Pajtesa’ poston foto të shtatzënisë, merr gjithë vëmendjen barku i saj

Fiona Gllavica është tashmë ndër aktoret më të dashura për publikun tonë. Ajo u bë e…

Emma e vogël për herë të parë në Kosovë, shikoni si ia kanë zbukuruar shtëpinë

Gëzime Hamzaj është një emër shumë i përfolur në publik e në medie. Reja e Remzie…

Motra e Necës një ‘bombë’ e vërtetë, kaq bukur është veshur e rregulluar sot

Neca Tërnava është një emër tani shumë i njohur për publikun. U bë e njohur si…

Learta e merr djalin me vete në punë, shikoni si e ka veshur

Learta po vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik. Si gjithmonë janë…

Gentën e fotografojnë duke ecur rrugës me të dashurin, veshja e ҫiftit mori tërë vëmendjen

Genta Ismaili është ndër këngëtaret më të dashura për publikun. Ajo është tejet e bukur dhe…

E bukur dhe me shumë stil, kështu dukej vjehrra e Elitës disa vite më parë

Vjehrra e Elitës na prezanton me shtëpinë e saj luksoze. Lirije Gjikolli është nëna e reperit…

Vishet e rregullohet bukur, Lulja po duket si ‘kukull’ me pamjen e fundit

Lirimi dhe Lulja janë ҫifti më i njohur shqiptar në Instagram. Ata kanë shumë ndjekës, nga…

Agnesa nuk e ka ndërmend të ndalet, na prezanton me fustanin e radhës

Agnesa Vuthaj është modelja më e njohur kosovare. Ajo është tash e disa vite një prej…

Dafina do ta bëjë xheloz ish-të dashurin e saj, shfaqet më ‘hot’ se kurrë më parë

Dafina Zeqiri vazhdon të jetë shumë e dashur për të gjithë. Ajo po vazhdon me veprimtarinë…