Naimi shfaqet i papërmbajtshëm gjatë pushimit, i hedhet në përqafim Mihrijës

Mihrije Braha është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë. Ajo dhe Naimi vazhdojnë të…

Luana shfaqet joshëse nga pushimet, ekspozon trupin e saj ‘si peshk’

Luana Vjollca u shfaq tejet provokuese në videon e fundit. Moderatorja e njohur shqiptare, Luana Vjollca,…

Ermali sot e ka ditëlindjen, befason me moshën e tij

Ermal Fejzullahu sot feston ditëlindjen e 32-të. Djali i Sabriut mbetet ende njëri nga këngëtarët më…

Në këtë vend luksoz po i kalon pushimet Pajtesa me burrin dhe djalin

Fiona Gllavica është njëra ndër aktoret e njohura dhe të dashura nga publiku shqiptar. Me rolin…

Afrona me model të ri të flokëve, po duket fantastike

Këngëtari i mirënjohur, Blero Muharremi dhe bashkëshortja e tij, modelja Afrona Dika janë ndër çiftet më…

Motra e saj e ka ditëlindjen, kështu e uron Shyhrete Behluli

Shyhrete Behluli është padyshim një prej këngëtareve më të dashura për publikun. Ajo me zërin e…

Martohet xhudisti Akil Gjakova, nusja e tij po shkëlqen me vello tw bardhë

Akil Gjakova i ka dhënë fund beqarisë. Xhudisti i njohur, Akil Gjakova të shtunën e ka…

A i kanë prishur raportet Tanya dhe Dafina Zeqiri?

Çfarë po ndodhë mes Taynës dhe Dafina Zeqirit? Kushdo që ndjek Taynën dhe Dafina Zeqirin në…

Dardan Molliqaj tregohet burrë i kujdesëshëm, e lyen gruan me krem kundër diellit

Dardan Molliqaj i rri gati gruas në deti, e lyen me krem kundër diellit. Dardan Molliqaj…

Nera një nënë e kujdesëshme, me dedikim të veçantë për Ermalin me rastin e ditëlindjes

Nera me dedikim të veçantë për Ermalin me rastin e ditëlindjes. Nera e ka uruar publikisht…