A po rikthehet Guardiola tek Barcelona, vjen lajmi i fundit

A po rikthehet apo jo Guardiola tek skuadra e Barcelonës? Kandidati për president të Barcelonës, Juan…

Man Utd po transferon tre lojtarë për 250 milionë euro

Nuk ka krizë te Manchester United. Pezullimi i garave shkaku i COVID-19 ka shkaktuar një krizë…

Ylli i Juventusit vendoset në karantinë, pasi u kthye në Itali

Ylli i skuadrës së Juventusit është vendosur në karantinë. Rabiot vendoset në karantinë, pasi u kthye…

Askush nuk e priste, ja kush do të jetë trajneri i ri i Milanit

Duket se së shpejti skuadra e Milanit do të bëhet me trajner të ri. Legjenda e…

Pse zgjodhi Man Utd para Man Cityt, Van Persie tregon arsyen

Van Persie ka treguar se pse zgjodhi Man Utd para Man Cityt. Ish sulmuesi i Arsenal,…

Lewandowski me deklaratë të papritur për Sanen

Lewandowski ka bërë një deklaratë të papritur për Sanen. Robert Lewandowski ka vlerësuar raportet që e…

Klubi anglez me ofertë ‘marramendëse’ për Muriqin

Klubi anglez ka bërë një ofertë ‘marramendëse’ për Muriqin. Klubi anglez West Brom ka shfaqur interesim…

Ishte yll në Serie A, tani vuan nga uria në Argjentinë

Ishte futbollist i njohur në Serie A, tani vuan nga uria në Argjentinë. Në 20 prill…

Dele Alli plaçkitet dhe grushtohet në shtëpinë e vet

Lojtari Dele Alli është plaçkitur dhe grushtuar në shtëpinë e vet. Dele Alli është mbajtur nën…