Facebook, Instagram dhe WhatsApp po përballen me një problem , nuk po shfaqen fotografitë

Facebook, Instagram dhe WhatsApp po përballen me një problem. Përdoruesit raportojnë se postimet ose fotografitë specifike…

Brenda ditësh Ferrari rifillon prodhimin, pasi të gjithë punonjësit të jenë testuar për coronavirus

Ferrari rifillon prodhimin brenda ditësh, pasi të gjithë punonjësit të jenë testuar për coronavirus. Të gjithë…

Krejt çka duhet të dini në lidhje me telefonin e fundit të Apple

Gjithçka që duhet të dini në lidhje me telefonin e fundit të Apple. Sapo është zbuluar…

Ky Range Rover Evoque mbushet me rrymë

Range Rover Evoque në versionin e një hibridi që mbushet me rrymë. Të njëjtin tretman, do…

Mbi 80 për qind të fitimit të Volkswagen-it tkurret nga COVID-19

COVID-19 tkurr mbi 80 për qind të fitimit të Volkswagen-it. “Pandemia globale e COVID-19 ndikoi ndjeshëm…

Volkswagen pëson rënie rekord prej 81 për qind

Volkswagen Group shënon rënie rekord prej 81.4%. Ndikimi i Covid19 ka lënë pasoja edhe në teknologji…

Samsung pritet të lansojë Galaxy Fold

Samsung mund ta lansojë së shpejti një Galaxy Fold që nuk kushton mbi 1,000 euro. Të…

Syze VR që po ndërtohen nga Apple

Apple po ndërton një palë syze VR. Kjo është sipas rrjedhës së fundit nga analisti i…

Porsche e re do iu lë “gojëhapur”

Publikohen fotografitë e para të Porsche-s së re, do iu lë “gojëhapur”. Një ditë para premierës…

Dalin pamjet e veturës BMW M3

Spiunohet BMW M3, dalin pamjet e veturës së re. BMW M3 i ri është një nga…