Djali i madh i Gilit feston ditëlindjen, këngëtarja ju emocionon me urimin

Gili është emri i një prej këngëtareve më të dashura të publikut kosovar.

Ajo është pjesë e skenës tash e një kohë të gjatë dhe gjithmonë ka sjellë për publikun vetëm këngë që janë bërë hite të padiskutueshme, përcjell ORAinfo.

Gilin e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Sot, djali i saj i madh, Roberti feston ditëlindjen.

E Gili ka zgjedhur fjalët më emocionuese për ta uruar djalin e saj./ORAinfo/