Djali i Tunës e vajza e Norës po luajnë së bashku, kaq shumë e duan njëri-tjetrin

Djali i Tunës dhe vajza e Norës janë shumë të lidhur mes vete.

Edhe pse prindërit nuk kanë raporte të mira, ata e duan njëri-tjetrin, shkruan ORAinfo.

Tiani e Renee janë fëmijë shumë të dashur edhe për publikun.

Në foton e fundit ata shihen duke kaluar kohë shumë të mirë së bashku./ORAinfo/