E veshur me dimi e jelek dhe dallam, Elita Rudi lë në hije të gjitha nuset

Moderatorja e njohur kosovare, Elita Rudi, është padyshim një prej emrave më të përfolur në publik.

Ajo është shumë e komentuar sidomos për jetën e saj private, shkruan ORAinfo.

Elita është shumë aktive në rrjetet sociale me postime të ndryshme.

Së fundi, ajo ka postuar disa foto ku shfaqet e veshur me veshje tradicionale.

Me dimi e jelek dhe me dallam, Elita po shkëlqen në këtë veshje.

E me këtë pamje duket se Elita i ka lënë në hije të gjitha nuset. /ORAinfo/