Fejohet vajza e Ramadan Krasniqit, bukuroshja publikon pamje përrallore nga festa ‘madhështore’

Fjanda është vajza e këngëtarit të njohur kosovar, Ramadan Krasniqit.

Ajo u bë e njohur fal famës së babait të saj, shkruan ORAinfo.

Fjanda është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo është fejuar dhe ka publikuar foton më të bukur nga festa./ORAinfo/