Genta Ismajli bën ndërhyrje në pamjen e saj, nuk do ta njihni më!

Genta Ismajli është ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Ajo është tejet e bukur dhe atraktive, shkruan ORAinfo.

Së fundmi këngëtarja është përfolur për lidhjen me një biznesmes nga Turqia, i cili jeton në Zvicër.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Genta tani ka ndryshuar edhe look-un e sa, duke u bërë bionde.

Në fotografinë e publikuar tani, Genta shfaqet me flokë të bardha, me këtë pamje atë nuk po e njeh askush! /ORAinfo/