Harroni të gjitha paraqitjet e mëparshme, me këtë të fundit Nora ia vendosi ‘kapakun’

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik.

Para pak muajve, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, shkruan ORAinfo.

E pas ndarjes Nora nuk mungon me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Në fotot e fundit ajo është shfaqur me një pamje tejet atraktive.

A është kjo paraqitja më e bukur e Nora Istrefit?!/ORAinfo/