Learta shkëlqeu dje në ditëlindjen e djalit, por a e vërejtët këtë detaj në pamjen e saj

Dje ishte ditëlindja e Matinit, djalit të Learta Jakupit.

Familja i organizoi një festë të madhe, shkruan ORAinfo.

Learta mahniti të pranishmit me flokët, grimin dhe fustanin e saj.

Një detaj i bukur ishte fjongo në flokët e saj./ORAinfo/