Luana shfaqet joshëse nga pushimet, ekspozon trupin e saj ‘si peshk’

Luana Vjollca u shfaq tejet provokuese në videon e fundit.

Moderatorja e njohur shqiptare, Luana Vjollca, pozon shpesh joshëse, sidomos gjatë verës nga pushimet në bikini.

Shpesh herë është akuzuar për fotoshop pasi format e saj trupore i dilnin seksi edhe në imazhet që publikonte.

Tani ajo ka vendosur t’ua mbyll gojën të gjithëve me një video ku shfaqet në bikini dhe duket tejet joshëse.

Këngëtarja video e publikoi pasi erdhi fillimisht me një foto provokuese me të njëjtat bikini.