Luana vjen në Kosovë menjëherë pas hapjes së kufijve, tregon arsyen

Luana Vjollca është emri i këngëtares dhe moderatores shumë të dashur për publikun.

Krahas profesioneve të saj, ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Luana është shumë aktive me postime në rrjete sociale me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo përmes një fotografie ka treguar se ka ardhur në Kosovë.

E këtë vizitë e ka bërë për të realizuar një set fotografik./ORAinfo/