Me rrudha e flokë të çrregullta, e pabesueshme si ka përfunduar tani Fazileti

Ajo është një prej aktoreve më të pëlqyera të kinematografisë turke.

Nazan Kesal është aktorja që me rolet e saj arriti të bëhet e famshme edhe jashtë kufijve turk.

Në publikun kosovar ajo u bë e njohur me rolin e ‘Faziletit’ në serialin ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’.

E pas serialit ajo duket se ka ndryshuar shumë.

Në paraqitjen e fundit ajo duket komplet ndryshe nga ajo që jemi mësuar ta shohim./ORAinfo/