Mosha vetëm një numër për Albërijen, lë ‘gojëhapur’ me pamjen e fundit

Albërie Hadërgjonaj është një këngëtare tejet e njohur për publikun shqiptar.

U bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe që nga fillimi ka qenë shumë e pëlqyer, përcjell ORAinfo.

Albërien e gjejmë shumë aktive me postime me postime në rrjete sociale.

Së fundi, ajo ka postuar një foto ku shfaqet në top-formë.

Duket se vitet janë thjesht një numër për Albërien./ORAinfo/