Naimi shfaqet i papërmbajtshëm gjatë pushimit, i hedhet në përqafim Mihrijës

Mihrije Braha është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Ajo dhe Naimi vazhdojnë të jenë ndër ҫiftet më të përfolura, shkruan ORAinfo.

Mihrija është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Ajo dhe Naimi se fundi po i kalojnë pushimet në bregdetin shqiptar.

Mihrija ka publikuar disa foto duke u relaksuar me burrin e saj.

E Naimi si asnjëherë me parë shihet duke ju hedhur në përqafim gruas së tij.

Kaq të dashuruar po duken ata në njëri-tjetrin. /ORAinfo/