Nora ‘godet’ Robertin, shfaqet super-tërheqëse në imazhin e fundit

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik.

Para pak muajve, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, shkruan ORAinfo.

E pas ndarjes Nora nuk mungon me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Në postimin e fundit, ajo shfaqet e veshur në një fustan të zi.

E me këtë pamje, Nora do ta lë Robertin pa fjalë./ORAinfo/