Nora shfaqet më hot’ se asnjëherë më parë, do ta ‘ҫmend’ Robertin me këtë pamje

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik.

Para pak muajve, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, shkruan ORAinfo.

E pas ndarjes Nora nuk mungon me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Në fotot e fundit ajo është shfaqur me një pamje tejet atraktive, siҫ edhe jemi mësuar ta shohim zakonisht./ORAinfo/