Nusja e Milotit e merr veten pas lindjes së djalit, lë ‘gojëhapur’ me pamjen

Milot Rashica është futbollisti i mirënjohur i Kombëtares së Kosovës.

Ai është shumë i përoflur si për karrierën e tij si futbollist ashtu edhe për ejtën private, përcjell ORAinfo.

Para pak javëve aid he gruaja e tij, Belkizi janë bërë prindër për herë të parë.

E pas lindjes, Belkizi duket se e ka marrë veten dhe me këtë pamje ka lënë pa fjalë ndjekësit./ORAinfo/