‘Pajtesa’ shtatzënë vishet e rregullohet bukur, publikon foto me bashkëshortin e saj

Fiona Gllavica është tashmë ndër aktoret më të dashura për publikun tonë.

Ajo u bë e njohur me rolin e Pajtesës në serialin ‘Çka ka shpija’, shkruan ORAinfo.

Fiona tashmë është shtatzënë, e do të bëhet nënë për herë të parë.

Në foton e fundit ajo është shfaqur pranë bashkëshortit të saj dhe po duken shumë bukur./ORAinfo/