Po bëhet nënë për herë të parë? Dafina Zeqiri më në fund zbulon barkun

Dafina Zeqiri vazhdon të jetë shumë e dashur për të gjithë.

Ajo po vazhdon me veprimtarinë dhe koncertet e saj në Kosovë, shkruan ORAinfo.

Dafi është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në një nga fotot e fundit ajo është shfaqur si nuse, ku në një nga to ka komentuar edhe i dashuri i saj.

Komenti i tij ishte një figurë foshnje, e cila ngjalli dyshimet se dyshja po presin të bëhen prindër.

Por, në foton e sotme, barku i Dafinës po duket i sheshtë./ORAinfo/