Shpërthen Roberti, nuk e duron më këtë që po i ndodh Prishtinës

Robert Berisha i frustuar me menaxhimin e Shpend Ahmetit në kryeqytet.

Robert Berisha është mjaft aktiv me postime në Instagram, dhe shpesh herë ka dalë kundër edhe figurave politike.

Ai me një postim në Instastory është anukuar për punën e Komunës së Prishtinës, shkruan lajmi.

Ankesa ka të bëjë me një rrugë që sipas tij që dy vite është lënë e parregulluar.

“Sa vjet duhet me prit per me rregullu 8 metra rrugë qe 2 vjet e keni lonë marre”, ka shkruar ai.