Shtatzënia e ka zbukuruar Sara Hoxhën, kaq joshëse po duket ajo me barkun e fryrë

Sara Hoxha sërish ka pozuar duke e treguar barkun shtatzënë.

Ledri Vula dhe e dashura e tij Sara Hoxha janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Këtë e kanë konfirmuar vetë ata nëpërmjet publikimit të një videoje në të cilën e zbulojnë edhe gjininë e foshnjës e që është vajzë.

Sara nuk po ndalon së publikuari foto ku tregon barkun e rrumbullakosur. Pas imazhit pranë Ledrit ajo e ka publikuar edhe një foto vetëm dhe shihet se sa nur i ka dhënë shtatzënia.

Ledri dhe Sara aktualisht janë çifti më i komentuar në media.