Si të ishin motra, Shyhretja dhe Learta shkëlqejnë në ditëlindjen e Matinit

Shyhrete Behluli dhe reja e saj Learta, po vazhdojnë të jenë dy personazhe shumë të pëlqyera për publikun shqiptar.

Raporti i tyre është tejet i përfolur në publik e media rozë, përcjell ORAinfo.

Shyhreten dhe Leartën i gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Së fundi, ato kanë ndarë një foto bashkë nga ditëlindja e Matinit.

E në këtë imazh, vjehërr e re po duken si të ishin motra./ORAinfo/