Vidal aty ku askush s’e priste

PSG po shpreh interesim për Arturo Vidalin.

Humbja turpëruese 8-2 nga Bayern Munich në Champions League ka shtyrë drejtuesit e Barcelonës të bëjnë revolucion në skuadër, që pritet të nisë ditë pas dite.

I pari që do të largohet është Arturo Vidal.

Për mesfushorin ka kohë që interesohet Interi, por në skenë ka dal edhe Paris Saint Germain.

Sipas ‘Mundo Deportivo’, PSG e ka seriozisht për kilianin dhe paraja mund të luajë një rrol që ishi i Bayernit të transferohet në ‘Parc des Princes’.