Violetë Kukaj ndryshon komplet stilin, nuk do ta njihni me këtë veshje

Violetë Kukaj po vazhdon të jetë një këngëtare tejet e dashur për publikun.

Ndër vite këngët e saj kanë qenë tejet të pëlqyera për publikun e të gjitha brezave, shkruan ORAinfo.

Këtë kohë ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të shumta.

Sot ajo është shfaqur me stil sportiv dhe po duket shumë në formë./ORAinfo/