Vjehrra e Elitës nuk do t’ia di për moshën, po duket si vajzë e re me stil sportiv

Lirije Gjikolli është nëna e reperit të njohur, Gjiko.

Ajo gjithashtu është vjehrra e Elita Rudit, shkruan ORAinfo.

Lirija është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo shihet me stil sportiv dhe po duket tejet bukur.

Lirija nuk do t’ia di për moshën, sepse po duket si vajzë e re./ORAinfo/